Prosinec 2010

Breakout

26. prosince 2010 v 22:39 | Katrin |  Novinky
Švýcarské překvapení v podobě filmu Breakout mi vnuklo myšlenku, že začnu pátrat po filmech i v neanglických vodách. Hlavní hrdina, Marco Nia (hraje ho Nils Althaus), pozná na vlastní kůži, jak to chodí v nápravném zařízení pro mladistvé. Kromě něj jsou tu ale i jiné zajímavé postavičky. Například Silenzio, jehož bláznivou přezdívku si najděte ve filmu sami, jelikož je veřejně nepublikovatelná

Nia a Silenzio
No a to by nebyl dobrý film, kdyby to v něm trošku nejiskřilo, v tomto případě mezi hlavním hrdinou a jeho obhájkyní...

Nia
Nakonec sem předhodím samotného Nilse, který mezi Bouchače rozhodně patří.

Nils

Edward Furlong

17. prosince 2010 v 18:15 | Katrin |  Bouchači a bouchačky
Se slzou na krajíčku představuju Edwarda Furlonga a mám pro tento pocit hned tři důvody. Za prvé mě mrzí, že se zatím nestal nijak víc slavným, protože si myslím, že by si to zasloužil. Začínal jako malý v Terminátorovi 2, a kromě Kultu hákového kříže (American History X) nejsou filmy s ním zas tolik profláknuté.

Druhým důvodem je pak samotný film Kult hákového kříže, protože konec příběhu vám vyčaruje slzu v oku i když nechcete. A do třetice, jsem trošku přešlá z toho, jak dneska vypadá a že se mu nepodařilo udržet si svůdnou postavu a vzhled. Ještě před pár lety by si z něj každá normální holka sedla na zadek. Tak jsem se rozhodla dát sem jen jeho starší fotky, na kterých si ženské oko opravdu smlsne :)

Ed Furlong
e.d.furlong
Little Oberon

12. prosince 2010 v 23:14 | Katrin |  Novinky
Senzační film, trošku duchovna, přesvědčiví herci. Tak bych shrnula film Little Oberon, ve kterém mě zaujala především Brittany Byrnes. Hraje třináctiletou Natašu, která se svou matkou přijede do malého městečka za babičkou. Jako jediná začne vídat postavu bledého kluka a chce mu pomoct. Taky několikrát omdlí a vůbec se jí začnout dít divné věci. Co ten kluk chtěl a jak to dopadlo prozrazovat nebudu, protože ten film opravdu stojí za zkouknutí :) Enjoy!

Natasha
Little Oberon