Prosinec 2011

Přání pohodových Vánoc

23. prosince 2011 v 23:40 | Katrin |  Novinky
Tak jsme se konečně dočkali a už zítra večer objevíme pod stromkem nějaké to překvápko. Je fascinující, že děláme všechny ty úklidy a nákupy a vaření a pečení s vidinou tohoto večera, i když na Ježíška už dávno nevěříme, nebo že to dělají rodiče, i když mají děti už dospělé. Alespoň něco nám zůstalo z doby dětských let a jde s námi dál. Ale je opravdu zvláštní, že tato tradice dárků prostě zůstává a pod stromečkem objevíme i dárky se jmenovkami "babička" a "děda".
Všem chci popřát krásné Vánoce, možná trošku víc sněhu Usmívající se, spoustu legrace a hlavně pohody, protože myslete na to, co je na Vánocích především důležité. Zkuste na deset dní zapomenout na stres, netrapte se tím, jestli se vaše dárky budou líbit, a prostě si užívejte, že máte svátky s kým strávit a s kým pojídat cukroví.
Pohodové Vánoce!


Zimní vychytávky

3. prosince 2011 v 12:51 | Katrin |  Vychytávky do školy

Čelenky

Není nic lepšího, než zabít dvě mouchy jednou ranou. Vánoce jsou za dveřmi a tak můžete vašim drahým rodičům smazat nejednu vrásku z čela, když jim sami navrhnete, co byste rádi našli pod stromečkem. Následující dva tipy jsou celkem nenákladné, praktické a moc fešné Usmívající se

Pletená čelenka je řešením pro holky, které nemají rády čepice a zplihlé vlasy pod nimi. Čelenka může naopak účes ještě podtrhnout a udělat ho zajímavějším. Dneska už jsou k dostání různé druhy a barvy, ale já bych spíš volila podle vzoru. Nejvíc se mi líbí ty s velkou mašlí na boku. I když je tady riziko, že se vám rodičové zrovna netrefí do vkusu, můžete jim poradit alespoň barvu nebo obchod, který odpovídá vašemu vkusu.


Termosky

Další praktickou vychytávkou je termoska. Ať už máte radši čaj nebo kafe, zvlášť teď v zimě si můžete v pohodě popíjet i ve škole a ušetřit spoustu peněz za ty vývary z automatů, nemusíte křepčit v žádné frontě a navíc si můžete namíchat svou vlastní ideální kombinaci s mlékem nebo cukrem, nebo obojím. Navíc pokud máte doma kávovar, ráno natočíte tři latéčka do termosky a hurá do školy. Když si vyberete už nějakou kvalitnější, jsou tak dobře těsněné, že se nemusíte bát nosit je mezi knížkama. Já tohle praktikuju už tři měsíce a nikdy se mi nevylila ani kapka. Termosky jsou ve všech různých barvách a objemech, dokonce se čím dál víc prosazuje jejich moderní design, což ocení především kluci. Ve škole prostě budete tuhle zimu cool Mrkající