ME 2012 v Sheffieldu, Anglie

1. února 2012 v 0:10 | Katrin |  Sporty mix
23. - 29. ledna proběhlo mistrovství Evropy v krasobruslení, a jak už to tak bývá českým zvykem, opět žádné medaile a žádné překvapení, jakým bylo třeba zlato Vernera z roku 2008. To by holt nemohl slavný Verner jet tak pitomě, že dokonce skončil až za Březinou. Krátký program zvládl parádně, teda až na dopad na obě nohy při čtverném. Michal Březina v krátkém jednou spadl, ale tak hezky se překulil, že hned zase skončil na nohách, až to vypadalo, že to tam patří Smějící se

Volnou jízdu pokentili oba hoši téměř stejně, oba spadli při čtverném toeloopu a pak hodili několik dvojitých nebo jednoduchých skoků. Ale Březina se na rozdíl od Vernera v půlce jízdy ještě "rozskákal" a dobře skočil hned několik trojitých a navíc přidal kombinaci. Přímo známky jsem neporovnávala, ale myslím, že dostal dost bodů i za umělecké prvky, protože měl hezčí úvod a celkově se na hudbu skvěle pohyboval. Není se co divit, že Verner ze 3. spadl na 5. místo a Březina si z 6. polepšil až na 4. Prostě Verner to projel, tečka.

Pokud by vás zajímaly stupně vítězů, tak první skončil jak jinak než znovunalezený hrdina Pljuščenko a za ním krajan Gačinský, bronz bral francouz Amodio.

Kolem a kolem, řekla bych, že když už někomu držet palec, tak Michalovi Usmívající se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejraději sleduji:

starší filmy/klasiku 25.9% (7)
nové filmy 7.4% (2)
horory 11.1% (3)
seriály 18.5% (5)
dokumenty 14.8% (4)
sportovní pořady 7.4% (2)
diskuze 14.8% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama