Rozpoložení

22. března 2012 v 21:40 | Katrin |  Střípky z deníku

Dlouho plánovaný výlet do Vídně se asi nekoná, jelikož nejsem v cestovním rozpoložení. Samotný výlet navíc nehraje do karet jiným plánům, ani mojí momentální touze jarního znovuobjevování přírody. Nejradši bych se na celý den vyplácla někde na slunci nebo se rypkala v hlíně. Divné to nálady. Dřív jsem práci venku moc nemusela, hlavně proto, že se většinou pracovalo na poli. Teď se mi po tom z nějakého důvodu stýská. Nemyslím zrovna to pole, ale třeba zahrádku, hrabání listí a jiné jarní úpravy.
Taky si dokážu vymyslet sto jiných povolání, které bych dělala raději než to, které dělám. Vždycky na jaře chci být zahradnicí, v létě aranžérkou květin, na podzim pracovníkem v městské zeleni a v zimě fotografkou. A nakonec stejně budu něčím úplně jiným.

Tento týden byl nečekaně únavný. Úkolů víc než normálně a efektivita mé práce stagnující, to je kombinace, které se musím příští týden vyvarovat. Další ulejvárenské hodiny a předstírání zvládnuté četby, občas to projde, často to neprojde. Jediným pozitivem je, že jsem si tento týden stihla dvakrát zajít na víno, jednou s příjemnou kulisou karaoke a podruhé s šikovným barmanem. No jo, barmani jsou moje prokletí. Ale na toho z irské hospody v Readingu žádný nemá. Jsem zvědavá, jestli ho tam v létě ještě najdu za barem. Kéž by. Už jen tak ze sentimentu by tam mohl být a občas se usmát, načepovat mi Strongbow nebo Carling… Jeeej, už zase začínám snít a plánovat, to není dobré. Asi poštrupu do peřin, tam mě to rychle přejde Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejraději sleduji:

starší filmy/klasiku 25.9% (7)
nové filmy 7.4% (2)
horory 11.1% (3)
seriály 18.5% (5)
dokumenty 14.8% (4)
sportovní pořady 7.4% (2)
diskuze 14.8% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama