Nesporting

12. dubna 2012 v 10:11 | Katrin |  Střípky z deníku
Tak, už i domácí úkoly si ze mě dělají šprťouchlata. Některé projekty se tváří, že na nich vypustím duši, a přitom se dají dobře zvládnout za čtyřicet minut. No a u jiných, na pohled stupidních, se dokážu zasekat na tři hodinky jen to šmikne. Ale co, nemám se s něma tak šmrdolit. Moje chyba, dá se říct.

Když ono se tak dobře čte, když ono se tak báječně čučí na filmy, když ono svítí venku slunko, to se málo komu chce dobrovolně zabíjet čas s úkolama. Brr, musím o nich přestat psát, abych od nich měla aspoň chvíli pokoj.

Poslední dobou se u řeky, na kterou koukám z okna, slézají různé sorty lidí, řekla bych každý den jiných. Minulý týden to byl táborák za táborákem; jednou studentíci, pak nějací divní týpci se spoustou psů. To, jestli od táboráku odváděli tolik psů, kolik tam přivedli, jsem si už nevšimla. V pondělí bylo hezky a navíc ještě volno, tak se z úzkého chodníčku kolem řeky stala narychlo cyklostezka. Dokonce to občas vypadalo, že čtveřice kluků na kolech si dává závody s kanoistama na řece. Všichni ten den pořád běhali okolo, jeli nebo pluli nebo bruslili. Vypadalo to, jako by chtěli tu vodu popohnat nebo jí utéct, až jsem si jednu dobu myslela, že můj pokoj vezmou s sebou. Jestli to tak půjde dál, budou tu místo chodníčku muset postavit nejmíň dvouproudovku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký sport nejraději provozujete?

jezdím na kole 18.3% (20)
běhám 10.1% (11)
jezdím na bruslích 14.7% (16)
hraju tenis/badminton 12.8% (14)
hraju míčové hry 10.1% (11)
hraju fotbal 11% (12)
procházím se / chodím na túry 13.8% (15)
preferuju postelový sport 9.2% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama