Rozlet

15. dubna 2012 v 21:15 | Katrin |  Střípky z deníku
Nejradši bych si stoupla na první stůl, pak rozběh přes druhý až na třetí, z něho stoupnout na rám okna, jump a pak už jen rozlet. Chtěla bych mít křídla a letět, protože je mi teď tak lehko, tak divně lehko. A nejradši bych letěla i s rozběhem přes tři stoly. A za tohle všechno můžou jen dva filmy. Jak jsem byla ráno naštvaná, že mám zase tolik učení, které zabije celou neděli (a včera už zabilo celou sobotu), tak jsem se opravdu nakrkla a pustila si Chceš mě, chci tě (The Ugly Truth). To mě tak nějak příjemně naladilo, že jsem pak ještě koukla na One For the Money (prý Slečna nebezpečná, ale je to teda debilní název, tak bude jen v závorce a hotovo Usmívající se). A tím jsem definitivně tento víkend zavřela bránu za školou. Takže mi zbývají krásné čtyři hodinky nic nedělání, nebo čtení, nebo co já vím, co si vymyslím. Je to opravdu vzletný pocit. Když Kath Heigl může dělat policajtku a žádnou školu na to nepotřebuje, tak já si taky od školy můžu dát voraz. Sice čtyři hodiny nejsou moc, ale beru to jako slibný začátek.

Hm, začíná mi hlavou blikat nápad, že si udělám některý den volno. Krásně si ho naplánuju a budu dělat jen to, co budu chtít já. Zajdu si na gyros a do parku, koupím si u Vietnamců imitaci conversek za 99,-, a cestou domů se projdu kolem školy a vysměju se těm, kteří do ní ten den šli. I když - nevím, jestli umím být tak škodolibá. Dobře, poslední bod zůstává v záloze. Spíš budu jen tak chodit po městě a všem volat, protože mám kupu volných minut, a taky proto, že když telefonujete a přitom jakože někam spěcháte, tak to vypadá dost cool. Anebo bych si mohla koupit velkou zmrzlinu, sednout si doprostřed náměstí a tvářit se, že si to můžu dovolit. Že mě čas netlačí a že vlastně nic jiného nemám na práci, než vysedávat na náměstí. Pak zajdu k Baťovi a budu se tvářit, že ty jejich boty mi nesahaj ani po kotníky, a to všechno kvůli jedné zpackané reklamaci, kterou mi minulý týden neuznali. Jo, to udělám Smějící se
Ještě jsem se vám nepochlubila, že pár článků tady na blogu využiju k tomu, abych si svůj mluvní rejstřík obohatila o pár výrazů nižší třídy, protože jeden učitel je hrozně nešťastný, když čte moje překlady, a říká, že to zní jako by dotyčný vylezl z kanceláře a ne z hospody. Pokud vás nějaký fajný výraz napadne, tak ho sem klidně napište. Jinak si ale stejně budu muset pustit nějaký tématický film, abych autenticitě mého kostnatého projevu trochu napomohla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký sport nejraději provozujete?

jezdím na kole 18.3% (20)
běhám 10.1% (11)
jezdím na bruslích 14.7% (16)
hraju tenis/badminton 12.8% (14)
hraju míčové hry 10.1% (11)
hraju fotbal 11% (12)
procházím se / chodím na túry 13.8% (15)
preferuju postelový sport 9.2% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama