Battlefield závislost

10. září 2012 v 20:17 | Katrin |  Novinky
Čas od času se u mě objeví závislost na filmu, písničce nebo videu. Na sobě to poznám docela jednoduše, a to tak, že si tu svou závisláckou věc pustím dvakrát nebo víckrát za den, filmy nevyjímaje. I když u těch už je to trochu extrém, pač pak nedělám samozřejmě celý den nic jiného. Ale i takovými dny se můj život hemží. Naposledy to byla Pýcha a předsudek v originále a díky dokonalým dialogům mi nedělalo problém pustit si ho i dvakrát v jeden den. Dneska budu ale mluvit o dvou videích.
Prvním je novinka, kterou jsem minulý týden objevila na MTV. Je to písnička od Jordin Sparks s názvem Battlefield. Překlad ani slova sem dávat nebudu, to si můžete kdekoliv najít. Ale dám sem samotné video, protože ten klip se mi tuze líbí, nejdřív pěkné auto, pak v autě volant a nakonec hezká borka, která má na sobě ještě hezčí šaty. Prostě paráda Usmívající se


Dalším videem je záznam z živého vystoupení kapely Simple Plan v New Yorku a konkrétně písnička This Song Saved My Life (Tato píseň mi zachránila život). Jelikož na tuto písničku nemají klip, tak jsem vybrala video, které je podle mě nejzajímavější, i když bubny si ten foťák (nebo kdo ví na co to bylo nahrané) docela nedává. Nenechte se odradit debilkem, který nahrávajícímu vleze do záběru, díky tomu se nám totiž naskytne hezký záběr na Sébastiena, který to zmerčí a hezky se usměje. Možná je to jen můj dojem, ale přijde mi, že po druhém refrénu má Seb na krajíčku, ale nejspíš se jen pekelně snaží, a tak to jako pláč pouze vypadá. Ať tak či onak, za kousek té koncertní atmosféry to stojí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký sport nejraději provozujete?

jezdím na kole 18.3% (20)
běhám 10.1% (11)
jezdím na bruslích 14.7% (16)
hraju tenis/badminton 12.8% (14)
hraju míčové hry 10.1% (11)
hraju fotbal 11% (12)
procházím se / chodím na túry 13.8% (15)
preferuju postelový sport 9.2% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama