Nevystupujeme, máme zpoždění!

2. října 2012 v 20:34 | Katrin |  Střípky z deníku
Přesně tak, není radno vystupovat z rozjetého vlaku. Však on vás někam doveze, vždycky to bude stanice s nějakým názvem, ať už Hotovo, Průser nebo Konečná. I když by se mohlo zdát, že když narazíte na problém je nejlepší zastavit se a nechat si ho projít hlavou, tak moje myšlenky mají momentálně čas procházet se mi hlavou jen když se nohy procházejí městem. Jakmile dorazím do cílové stanice, je potřeba, aby se všechny síly vzchopily a vydaly co nejlepší výkon. V tomto pokročilém stádiu je sice únava značná, ale kdybych se zastavila a vystoupila, nejspíš už nenaskočím. Říkejme tomu prostě život.

Stejně jako cestou vlakem, tak i cestou studiem nastupují různí cestující, kteří po vás často něco chtějí a nestydí se o to říct, jiní se stydí, ale vy to na nich stejně poznáte, a někteří se prostě jenom vezou a vás to rozčiluje. Nejspíš bude pro mě nadosmrti tajemstvím, jak někteří lidé zvládají chodit do školy, do práce, zařizovat si bydlení a zároveň mít čas na své koníčky a svou drahou polovičku. A to všechno během jediné cesty. Jsou případy, které to řeší tak, že se svezou s někým jiným na jeho jízdenku. Ani nevím, jestli jsem se já někdy s někým svezla, ať už chtěně nebo nechtěně. Když se to nechtěně podaří, můžeme to nazývat náhodou, a když se svezeme na práci někoho jiného za účelem zabití svých vlastních povinností, můžeme tomu říkat krize nebo "má si své černé pasažéry hlídat".
No a nakonec jsou tady průvodčí, kteří mohou končit službu ještě před vaší cílovou stanicí, a to pak potkáte jiné průvodčí, kteří s vámi dorazí až do cíle cesty. Někteří budou milí a jiní protivní, špatně vyspaní nebo neoblomní, ale pořád máte jistotu, že ve vlaku vždycky aspoň jeden průvodčí bude.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký sport nejraději provozujete?

jezdím na kole 18.3% (20)
běhám 10.1% (11)
jezdím na bruslích 14.7% (16)
hraju tenis/badminton 12.8% (14)
hraju míčové hry 10.1% (11)
hraju fotbal 11% (12)
procházím se / chodím na túry 13.8% (15)
preferuju postelový sport 9.2% (10)

Komentáře

1 B.D. | Web | 4. října 2012 v 14:46 | Reagovat

Já cestuju sama... Už nějaký čas. Občas je to fajn, občas vopruz! That's life...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama