ME v krasobruslení Chorvatsko

31. ledna 2013 v 0:34 | Katrin |  Sporty mix
Komentář k letošnímu Mistrovství Evropy v Záhřebu bude stručný. Jelikož jsem totiž šampionát nesledovala, nejsem nabuzená o něm dlouze přemítat. Navíc to, že Verner spíš zklamal než překvapil, se stává pravidlem a to mi opět - až na vyjimky - připomíná české "jednou a dost".
Jedním překvapením ale přece jen začnu. Po tom, co vloni pokazil při volné jízdě co se dalo, letos se Ondra Hotárek překonal a s partnerkou Stefanií Berton dosáhli na bronz. I když reprezentují Itálii, je úžasné pozorovat, jakého pokroku jde dosáhnout za jeden rok.
Druhý bronz získal Michal Březina a to mě nesmírně těší, jelikož jeho výkony jsou stálejší než Vernerovy. Myslím, že Michal má parádně našlápnuto na skvělou kariéru.
Celkově čtrnáctý skončil pár Lucie Myslivečková a Francouz Neil Brown.
Plushenko raděj odstoupil a udělal dobře, protože jeho krátký program stál za nic a po úvodních dvou nevyvedených skocích jsem to musela zastavit.

Každé video, na které jsem se dívala, mě spíš uspávalo než že by ve mně probouzelo nadšení. Téměř všichni měli letos pomalou hudbu, a tak jsem pro jedinou hudební perličku, která by vůbec za něco stála, musela až do závěrečné exibice. Tam se Ondra se Stef předvedli nadmíru uspokojivě, jak tancem, tak hudbou. Tančili totiž na hudbu z Hříšného tance a zároveň ho - trochu upravený - předvedli. V exibici zářil i Březina s remixem písničky New York. Prostě Češi, nevím, co by v tom Záhřebu dělali, kdyby nás neměli Smějící se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hlasuj pro nejlepší seriál!

Dexter 9.4% (39)
Deníky upíra 12.3% (51)
Hra o trůny 10.9% (45)
NCIS 9.7% (40)
Teorie velkého třesku 9.9% (41)
Jak jsem potkal vaši matku 9.7% (40)
Fringe 8.5% (35)
Misfits 9% (37)
Once upon a time 9.7% (40)
Vražedná čísla 10.9% (45)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama