Zlost a radost

5. listopadu 2013 v 10:14 | Katrin |  Novinky
Vztek už mě přešel, tak si vesele kráčím dál. Je zajímavé, jak mě některé nepříjemné věci v životě dokážou dodat energii. Mám v sobě nejspíš nějaké geny z Xeny, jinak totiž nevím, proč se po hádkách nebo prozřeních (většinou o tom, kdo nestojí za ztrátu mých nervů) cítím nabitá odhodláním s dotyčným zlem bojovat. Stěžovat si na to ale nebudu, v takových "pozlostných" obdobích udělám nejvíc práce. Smějící se
Ani o nápady není nouze, jak v pozlostných obdobích, tak celý pozdim, proti jehož šedivosti bojuju všelijakými prostředky. A tak se zrodil nápad udělat blog Forlife ne o mém životě, jak tomu bylo doposud, ale o životě všech. O něčem, co by vám ostatním dodávalo energii. Dosavadní články nebo rubriky mazat nebudu, za prvé některé z nich jsou ukázky mých výtvorů, kterými se může kdokoliv jiný inspirovat; za druhé jsou součástí mé blogové historie. Jelikož víc než jeden blog bych z časových důvodů obhospodařovat nezvládala, myslím, že předchozí články tady ničemu nepřekáží. Navíc se na některé chystám navázat, některé rubriky oživit a dát jim nový význam.
Začala jsem tím nejjednodušším, a to je vzhled. Až dokončím určité povinnosti, čekám tak kolem Vánoc, tak potom se pokusím o pořádný layout. Nicméně nynější pokus (si dovoluju tvrdit) je z těch vydařenějších, i když stále platí, že není tak podstatné co je kolem písmen, ale je důležité co se těmi písmeny chce říct. Navíc toto záhlaví je poskládané z vlastních fotek, a to sem vzhledem k lehkému přeorientování blogu sedne jako zadek na hrnec. Mám už i další nápady na podobné koláže týkající se našich životů, toho, co nám v nich chybí a toho, za čím si chceme jít. Hrdiny fotek jsou v téhle fázi zvířata, protože ty fotím ráda (neřeší, jak dokonalý mají make-up nebo jestli jsou dobře učesaná) a pokud půjde vše jak jsem si naplánovala, tak se tu objeví i lidé, nebojte. Usmívající se Určitě z toho nehodlám mít blog o zvířatech…
Takže snad se tento blog stane takovým domáckým útočištěm, kam se budou čtenáři rádi vracet a čerpat sílu do dalších dní.
Závěr jednoho slibného dne je zachycený i na následujících fotkách, tuším někdy zjara, kdy se mi podařilo vyfotit jeden obyčejný, šedivý keř u nás za domem osvětelný zapadajícím sluncem. Není lepšího důkazu, že co je často k zlosti, může být jindy k radosti. Mějte hezký den!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mým nevyužitým talentem je:

malování 16.9% (54)
psaní příběhů/poezie 13.8% (44)
tanec 7.8% (25)
fotografování 10% (32)
herectví 4.7% (15)
sport 3.8% (12)
návrhářství oděvů 4.4% (14)
grafika/ design 6.9% (22)
ruční práce 5.6% (18)
znalost jazyků 5% (16)
hraní na nástroj 5.3% (17)
zpěv 4.7% (15)
kutilství 4.7% (15)
vaření 6.3% (20)

Komentáře

1 sarush ef | Web | 7. listopadu 2013 v 17:40 | Reagovat

Ty fotky jsou nádherné!

2 Katrin | 13. listopadu 2013 v 9:53 | Reagovat

[1]: Díky, taky jsem měla co dělat, abych to stihla vyfotit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama