Bouchači a bouchačky

Filip Tomsa

21. února 2015 v 15:25 | Katrin
I přes nespočet zahraničních "star" filmového plátna je dobré nezapomínat na české herce. Už proto, že filmový průmysl je v Čechách vedle toho automobilového asi nejslavnější. Filipa Tomsu znám z komedie Veni, vidi, vici. Film je to slušný, ale důležítější než kvalita filmu je ukázka všemožných grimas, které Filip předvádí. Jen mě trošku mrzí, že poslední dobou je trendem všech českých herců ukázat se v Ordinaci, jakoby nebylo lepších příležitostí. Obecně má ale Filip na dobré filmy štěstí, za všechny zmíním třeba Kvasku.

Obrázky (google.cz): Na první s kolegyněmi z Veni, vidi, vici, druhá z Kvasky.

Thierry Neuville

25. září 2013 v 11:46 | Katrin
Dalším zlatíčkem, které definitivně patří mezi bouchače, je Belgičan Thierry Neuville. Mnou poprvé spatřen na Barum Rally Zlín 2011, kde tehdy skončil čtvrtý, dnes už má tento 25-letý rallyový jezdec tisíce fanoušků po celém světě. Jeho nástup mezi elitní WRC jezdce v roce 2012 byl slibný, ale žádné výraznější ataky předních příček nepřinesl. V letošní sezóně je ale všechno jinak a Thierry má na kontě několik stříbrných věnců. Na pokoření Sebastiena Ogiera mu sice ještě nějaké ty kilometry zkušeností chybí, ale pro mě je Thierry nový Seb Loeb. Usmívající se
Je to prostě borec se vším všudy, šikovný, úspěšný a mluví francouzsky, cha... Jen když někdy sleduju ty jeho posty na fb, jak píše v 9 večer že "den ještě neskončil" nebo ukazuje nastavený budík na příští ráno, na kterém svítí 4:30, tak si hned vzpomenu na takové ty kecy, že pro svůj sen musíte spoustu obětovat, no nejspíš to bude pravda. Alespoň jemu se teda sen splnil..
První fotka z jeho oficiální fb stránky, na druhé je se Sebem Loebem ještě když spolu jezdili za Citroen.
Steven R. McQueen

2. října 2012 v 0:25 | Katrin
Už je na čase přidat zase nějakou tu známou tvář nebo fascinující osobnost. V tomto případě se jedná o kombinaci obou. Steven R. McQueen pochází z Los Angeles v Kalifornii a jeho zatím nejznámější rolí je Jeremy Gilbert v Denících upíra. Vidět jste ho mohli ale i v seriálu Everwood, který běžel před pár lety.
A perličku na závěr - při natáčení Everwoodu se potkal s Paulem Wesleyem a po nějaké době se tedy opět objevují spolu na place. Paul totiž v Denících hraje jednu z hlavních rolí - Stefana.


James McAvoy

28. ledna 2012 v 21:50 | Katrin
Nemůžu mít blog a přitom na něm nezmínit skvělý životopisný film o Jane Austenové Vášeň a cit (Becoming Jane). Navíc má tento film naprosto famózní soundtrack; já jsem poslední dobou na ty klavírní sonáty, tak není divu, že jsem se stala na tomto soundtracku trošku závislou.

Hlavní úlohy ztvárňují Anne Hathaway v roli Jane Austen a James McAvoy coby Tom Lefroy. Lefroy byl, zdá se, jedinou skutečnou láskou Jane Austenové, a musím uznat, že z toho filmu to prostě jde cítit. James hrál také v Pokání nebo Letopisech Narnie.


Edward Furlong

17. prosince 2010 v 18:15 | Katrin
Se slzou na krajíčku představuju Edwarda Furlonga a mám pro tento pocit hned tři důvody. Za prvé mě mrzí, že se zatím nestal nijak víc slavným, protože si myslím, že by si to zasloužil. Začínal jako malý v Terminátorovi 2, a kromě Kultu hákového kříže (American History X) nejsou filmy s ním zas tolik profláknuté.

Druhým důvodem je pak samotný film Kult hákového kříže, protože konec příběhu vám vyčaruje slzu v oku i když nechcete. A do třetice, jsem trošku přešlá z toho, jak dneska vypadá a že se mu nepodařilo udržet si svůdnou postavu a vzhled. Ještě před pár lety by si z něj každá normální holka sedla na zadek. Tak jsem se rozhodla dát sem jen jeho starší fotky, na kterých si ženské oko opravdu smlsne :)

Ed Furlong
e.d.furlongDerek Hough

21. července 2010 v 23:10 | Katrin
Šikovný tanečník a taky zpěvák ve skupině se sourozencema. Tak se probíjí Derek Hough, kterého znám ze sérií Dancing with the stars. Letos tančil (a taky vyhrál) s Nicole Scherzinger a moc jim to slušelo ;-) Na fotce vpravo s Lil Kim, partnerkou z některé z předchozích sérií.

Derek 1

Derek s Lil Kim

Vojta Dyk

15. července 2010 v 21:21 | Katrin
Příjemné překvapení z kina nemůžu nezmínit. Vojta Dyk se mi v Ženách v pokušení opravdu líbil a skvěle hrál. A jak si většina z vás jistě už všimla, taky mu to skvěle zpívá v kapelce Nightwork.

Vojta
     
Vojta-
      

Luke Worrell

15. července 2010 v 21:00 | Katrin
Bohužel až díky rozchodu Luka Worrella s Kelly Osbourne jsem si ho všimla. Nicméně tento pětadvacetiletý britský model má skvěle nakročeno k úspěchu a protože mi přijde, že mu sluší fakt všechno, jsem si jistá, že o něm ještě uslyšíme.


Luke 1

Luke 2

Eric Szmanda

21. června 2010 v 16:07 | Katrin
Dalším týpkem je Eric Szmanda, kterého jste si mohli všimnout v sérii Kriminálek, hlavně té z Las Vegas.
Asi mám pro ty laboratorní lidičky slabost

Eric1
Eric-

Hayden Christensen

14. června 2010 v 16:46 | Katrin
I když jsem doufala, že mi nebude dělat problém házet všechny fajné lidi do galerie, času je bohužel málo a tak to víc než nestíhám. A proto je vám sem budu kouskovat, ne už s tolika fotkami, ale hlavní je, že tu budou. A tady je várka číslo 1.

Už dlouho předlouho chci, aby se tu objevil Hayden Christensen. Nejvíc jsem si na něm ulítávala, když hrál v Cestě vzhůru (Higher Ground), i když spousta z vás ho zná jen z Hvězdných válek. V poslední době ho ale můžete vidět i ve filmu Jumper.

Hayden--

Hayden2
 
 

Reklama